Antroji MixedMedia Lab stovyklos diena

Atgal

Šiandien stovyklautojai gilinosi į video kūrimo subtilybes, o jei tiksliau socialinei medijai skirtus video. Kokios tai platformos???

2016 metais Kinijoje sukurta programėlė TikTok netrukus išpopuliarėjo visame pasaulyje, o šiuo metu turi pusantro milijardo vartotojų.  Tiesa, populiariausia ji tarp Z kartos atstovų, kuriems šis Vine, Instagram ir Snapchat derinys jau tapo nauja manija. TikTok mūsų šalyje kol kas nėra plačiai naudojamas reklaminiams tikslams, todėl į jauną auditoriją orientuotiems verslams gali tapti galimybe pritraukti naujus klientus. TikTok vartotojai kuria trumpus lengvo turinio vaizdo įrašus, naudodami įvairius efektus bei muzikos takelius. Stovyklautojai kūrė TikTok video grupėse, o vėliau surengė linksmą peržiūrą.

Taip pat šiandien nagrinėjome reklamos kūrėjo profesija ir susipažinome su socialinės reklamos kūrimo principais ir priemonėmis. Buvo paliestos šiandienai aktualūs skauduliai: vaikų smurto, identiteto, empatijos temos. Jaunieji menininkai nurodytomis meninėmis priemonėmis perteikė visuomenei svarbią žinutę.

Na o po pietų lankėmės Fotografijos muziejuje, kur turėjome edukacinį užsiėmimą FOTOGRAMA – ŠEŠĖLINIO VAIZDO DRAMA ir susipažinome su muziejaus istorija bei apžiūrėjome Camera obscura. O tai yra vienas seniausių optinių prietaisų, kuriame šviesa, prasiskverbusi pro nedidelę skylutę, ant visiškai tamsios patalpos sienos projektuoja apverstą daikto atvaizdą.

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras