Astronomijos konkursas „Šiaulių žvaigždėtas dangus“

Atgal

Šiaulių techninės kūrybos centras organizuoja astronomijos konkursą „Šiaulių žvaigždėtas dangus“, kuris skirtas Šiaulių bendrojo ugdymo ir profesinio ugdymo mokyklų 7-12 klasių mokiniams.

Šio konkurso tikslas yra skatinti mokinių domėjimąsi astronomija, kitais gamtos mokslais, pasaulio pažinimą, savęs ir savo vietos pasaulyje suvokimą. Taip pat formuoti dalyvių mokslinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius, ugdyti gebėjimus naudotis mokslinio tyrimo metodais, skatinti kūrybiškumą, mokslinę, meninę kūrybą, savarankiškumą ir saviraišką.

Renginio metu paskaitą mokiniams skaitys Vilniaus universiteto Teorinės fizikos ir astronomijos instituto (VU TFAI) astrofizikas daktaras Vidas Dobrovolskas. Renginį ves etnokosmologijos muziejaus gidas Justas Balčiauskas.

Pagal iš anksto atsiųstas paraiškas dalyviai bus suskirstyti į komandas. Komandą sudarys ne daugiau kaip penki įvairių klasių ir skirtingų mokyklų mokiniai.

Jaunieji astronomai galės pasitikrinti žinias, mokėjimus, gebėjimus įvairiose astronomijos srityse: iš žvaigždynų, kosminių ūkų, Saulės sistemos, uždavinių sprendimo, atlikti kūrybines užduotis ir kt. Konkurso dėka bus išaiškintos trys stipriausios (daugiausia taškų surinkusios) komandos. Kiekvienas komandos narys taps tam tikros vietos laimėtoju ir buvo apdovanotas medaliu ir diplomu.

Registracija vyksta iki gegužės 7 d.:

https://forms.gle/UJJGiqsYtngLqguD7

Konkurso nuostatai:

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras