Dalyvavimas tarptautiniame projekte ,,Kartu paskaitykime knygelę“

Atgal
Smagiosios robotikos būrelio mokytoja Ligita Gorodničenko, kartu su l/d „Ąžuoliukas“ ir l/d „Berželis“ vaikučiais dalyvavo tarptautiniame projekte ,,Kartu paskaitykime knygelę“, kurio tikslas buvo skatinti vaikų skaitymą bei domėjimąsi Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo, komunikavimo kompetencijas.
 
Skaityti rašytojos E. Daciūtės knygas buvo kviečiami šalies bei užsienio lietuvių ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai bei jų mokytojai. Tam, kad vaikams skirtų knygų skaitymas būtų įdomus, projekte dalyvaujantys mokytojai ieškojo žaismingų ir patrauklių knygų skaitymo būdų bei gerąja darbo patirtimi dalijosi uždaroje grupėje „Kartu paskaitykim knygelę“ Facebook platformoje.
Netikėčiausių ir stebėtinai kūrybingų knygų skaitymo veiklų įvairovę stebėjo ir savo mintimis dalijosi pati rašytoja Evelina Daciūtė bei knygų iliustratorės Aušra Kiudulaitė ir Agnė Nananai.
 
Mažieji Centro mokinukai konstravo lėktuvus Cubroid robotų pagalba pagal autorės eilėrašti „Pilotas“ ir deliojo skaičius iš Lego kaladėlių pagal eilėraštį „Skaičiuotė“.

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras