„Dryžuoti atradimai: nuo popieriaus perdirbimo iki bičių populiacijos“

Atgal
Kartu su Panevėžio miesto lopšeliais darželiais įgyvendinome akciją „Dryžuoti atradimai: nuo popieriaus perdirbimo iki bičių populiacijos“. 🐝
 
Akcijos tikslas yra didinti lopšelių darželių auklėtinių ir miestų gyventojų sąmoningumą, informuotumą, kūrybiškumą ir iniciatyvumą aplinkosaugos srityje, skatinti mažuosius piliečius pažinti aplinką, ją saugoti bei tapti pilietiškais gamtosaugos aktyvistais.
 
Gegužės 30 d. vaikučiai išėjo į miesto gatves ir dalino gyventojams jų pačių gamintas gėlių „bombas“, kurias galės pasodinti ir laukti kol pražys taip mylimos bitučių gėlės!
Prie mūsų šios akcijos prisijungė Panevėžio lopšeliai-darželiai “Vaivorykštė”, „Taika“, „Žilvitis“, „Gintarėlis“, „Dobilas“, „Nykštukas“, „Vyturėlis“, Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis, bei Panevėžio regos centras „Linelis“.
 
🐝 Ekologinės akcijos metu, visų darželių vaikai aplankė miesto gatves, parkus, Laisvės a., Senvagę, Panevėžio kolegiją, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrių.
Tikimės ir toliau skatinti augmenijos ir žaliųjų plotų įvairovės ir populiacijos didinimą, bičių populiacijos skatinimą, bei tvarų vartojimą.
 
Dėkojame visiems prisijungusiems!
 
Ši akcija organizuota su Centro socialiniais partneriais Panevėžio l/d „Vaivorykštė“.
 
 

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras