Edukacija Šiaulių „Rasos“ progimnazijoje

Atgal

Pasaulyje elektronikos atliekos dabar susidaro tonomis. Tiesą sakant, maždaug du trečdaliai toksinių atliekų yra sena elektronika. Iš kur tokie kiekiai? Mes visi prisidedame prie mūsų planetos taršos elektronikos detalėmis, nesvarbu, ar tai būtų seno nešiojamojo kompiuterio pakeitimas nauju, ar naujo televizoriaus pirkimas kas keletą metų ir seno išmetimas. Pernelyg dažnai ši nereikalinga elektronika patenka į sąvartynus, potencialiai nutekinant kenksmingas chemines medžiagas į žemę.

Tad geriausia jas perdirbti arba pakartotinai panaudoti. Yra įvairūs būdai ir metodai, kaip kovoti su šiomis atliekomis. Įdomiausia, kad šias senas detales galima kūrybiškai pakartotinai panaudoti, kuriant akį traukiančius meno kūrinius. Laidų ir grandinių naudojimas meno kūriniuose suteikia jiems taip trokštamą šiuolaikinį technologinį pojūtį.

Šiaulių „Rasos“ progimnazijos 1VDM ir 2VDM klasių mokiniai užsiėmimo metu sužinojo apie robotų istorija, kur ir ką gali dirbti robotai, kokių jų būna, sužinojo kas yra kompiuterio viduje, na o vėliau iš senų elektronikos detalių pagamino savo 2D robotus.

Laukiame parodos ❤️❤️❤️

P.S jei yra gerų žmonių, kurie nori mums padovanoti senus nenaudojamus kompiuterius, kuriuos išardę, galėsime organizuoti edukacijas vaikams, būsime labai labai dėkingi

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras