Karjeros savaitė

Atgal

Mieli tėveliai,

karjeros pasirinkimas nėra vienkartinė užduotis. Tai greičiau procesas, kuris tęsiasi visą gyvenimą. Na, o ateities profesijos pasirinkimui didžiulę įtaką daro artimoji aplinka. Vaikams dažnai svarbu, ką gyvenime veikia ar veikė mama, tėtis, dėdė, teta, seneliai ir t. t. 

Esame tikri, kad kiekvienas iš Jūsų gali ir nori padėti savo vaikams, patarti, ką gi iš tiesų geriau rinktis, kokie darbai yra „geri“, ko reikia mokytis, ką studijuoti, ko reikės ieškantis darbo, kaip tai daryti ir pan.

Kviečiame Centro tėvelius ar tiesiog norinčius būti savanoriais ir pasidalinti patirtimi su Centro mokiniais apie savo karjeros kelio paieškas, pasirinktas specialybes, apie savo profesijos ypatumus.

 Apklausėme Centro mokinius ir mokytojus, šiuo metu labai norime susipažinti su:

 1. Juvelyru
 2. Statybininku
 3. Pirotechnikos specialistu
 4. Kompiuterinių žaidimų kūrėju
 5. Žaislų kūrėju
 6. Elektriku
 7. Lenktynininku
 8. Programuotoju
 9. Floristu
 10. Interjero dizaineriu
 11. Kosmetologu
 12. Architektu
 13. Automechaniku
 14. Inžinieriumi
 15. Mechatronikos specialistu

Prašome tėvelius užpildyti anketą ir pažymėti su kokia specialybę, galėtumėte supažindinti centro mokinius. Net jei Jūsų profesijos nėra sąraše (galbūt mes tiesiog nesugalvojome), labai prašome atsiliepti ir atvykti pas mus į Centrą. Mums labai patinka konstruoti, lituoti, programuoti, kurti, fotografuoti 🙂

Nuoroda –  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSetTvsN3acPaR1GKwBJhMbPMpVLW2IARUAvhyYfBCmCa2Wuaw/viewform?usp=sf_link

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras