Laimėjimas respublikinėje astronomijos olimpiadoje

Atgal
2023 m. balandžio 20 -22 d. vyko 21-osios Lietuvos mokinių astronomijos olimpiados baigiamasis etapas Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre (Švenčionių r.) į kurį buvo pakviesti Šiaulių Techninės Kūrybos Centro 4 Astrofizikos būrelio mokiniai Pijus Tydmanas, Aistis Šukys, Airidas Vilimas ir Deivis Kungys, kuris kuris olimpiadoje nedalyvavo.
 
Olimpiados dienotvarkę sudarė teorinis turas (uždavinių sprendimas), paskaitos mokytojams ir mokiniams, pažintis su teleskopu, kultūrinė programa, praktinis turas, pasiruošimas stebėjimų turui ir stebėjimų turas. Paskutinę dieną vyko uždavinių sprendimų aptarimas, uždarymas ir apdovanojimai. Grįždami į namus aplankėme Mindūnų apžvalgos bokštą iš kurio grožėjomės Labanoro regioniniu parku.
 
Mūsų moksleiviai olimpiadoje pasirodė puikiai. 10 kl. mokinys Pijus Tydmanas 9 – 10 kl. tarpe užėmė I vietą, apdovanotas I laipsnio diplomu, aukso medaliu ir laureato diplomu. Išrinktas į komandą dalyvauti tarptautinėje astronomijos ir astrofizikos olimpiadoje, kuri vyks šių metų rugpjūčio mėn. Lenkijoje.
11 kl. mokinys Aistis Šukys 11 – 12 kl. tarpe užėmė III vietą, apdovanotas III laipsnio diplomu, bronzos medaliu ir laureato diplomu.
 
Sveikiname prizininkus ir linkime tolimesnės sėkmės!
Mokiniams pasiruošti olimpiadai padėjo astrofizikos būrelio mokytojas Vacys Jankus.

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras