Levitacinė fotografija

Atgal

Levitacinė fotografija arba gravitacijos nepaisanti fotografija yra įdomi ir intriguojanti, kadangi pateikia vaizdą to kas yra neįmanoma.

Bet kas yra levitacija? Enciklopedijoje „Britannica“ levitacija reiškia žmogaus kūno pakėlimą į orą nenaudojant mechaninių prietaisų ar visiškai nieko neliečiant. Įsivaizduokite tokią sceną: raudonas balionas ir maža mergaitė su kaspinėliais, sklandanti ore. Sceną lengva įsivaizduoti, bet sunku ją įgyvendinti, jei esi fotografas. Pirmiausia, kaip priversti mergaitę skristi? Kaip padaryti taip, kad balionas ją pakeltų? Fotografuojant visuomet kyla daugybė KAIP?

Bet levitacinė fotografija iš tiesų gali būti gana paprasta, jei žinote gudrybes, kaip tai padaryti tinkamai. Pagrindinis reikalavimas norint sukurti gravitaciją paneigiančias nuotraukas yra žinios, kaip sujungti du vaizdinius elementus iš skirtingų šaltinių, kad būtų sukurtas vienas galutinis vaizdas. Būtent tokių triukų ir mokėsi fotografijos būrelio mokiniai, kartu su savo mokytoja Simona Umaraite. Nuotraukas redaguoti mokiniai pasitelkė „Snapseed“ programėlę, kuri yra „Google“ sukurta visapusiška ir profesionali nuotraukų redagavimo priemonė. 

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras