LIETUVOS TRASOS- 2019

Šiaulių jaunųjų technikų centre  įvyko Lietuvos  mokinių trasinių automodelių sporto “LIETUVOS TRASOS – 2019” II-jo etapo varžybos. Varžybose dalyvavo 22 mokiniai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių. Mokiniai su automodeliais rungėsi keturių takelių trasoje, keturiose modelių klasėse: F-1, G-12, INT-32, ES-24.Važiavimo trukmė kiekvienu takeliu- 1 min. Varžybose Šiaulius atstovavo Jaunųjų technikų centro trasinio- sportinio modeliavimo būrelio (vadovas Vidas Dimavičius) komanda. F-1 modelių klasėje būrelio mokinė Rugilė Švėgždaitė iškovojo pirmąją vietą, o jos brolis Tautvydas Švėgžda toje pat klasėje buvo antras. G-12 modelių klasėje šiauliečiai- Aleksandras Dauginas iškovojo pirmąją vietą, Rugilė Švėgždaitė- antrąją, o INT- 32 modelių klasėje Aleksandras Dauginas buvo pirmas. ES- 24 modelių klsėje Tautvydas Švėgžda iškovojo antrąją, o Rugilė Švėgždaitė trečiąją vietas. Po dviejų varžybų etapų (Kauno ir Šiaulių) Šiaulių jaunųjų technikų centro komanda užima pirmąją vietą Lietuvoje. Sveikiname Šiaulių komandą ir vadovą Vidą Dimavičių  už aukštus pasiekimus varžybose.

Sekantis varžybų etapas vyks balandžio mėnesį Klaipėdoje, o ketvirtasis etapas- finalas vyks gegužės mėnesį Vilniuje.