LIETUVOS TRASOS 2019

Baigėsi mokinių trasinių automodelių sporto „Lietuvos trasos 2019“ etapinės varžybos. Jos vyko Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Vilniuje,  kur mokiniai su savo automodeliais rungėsi  keturiose modelių klasėse (F1, ES-24, INT-32, G-12). Gegužės 4 d. Vilniuje vyko ketvirtasis varžybų etapas ir finalas. Susumavus etapų rezultatus Jaunųjų technikų centro trasinio- sportinio modeliavimo būrelio (vadovas Vidas Dimavičius) komanda Lietuvoje iškovojo antrąją vietą. Asmeninėje įskaitoje būrelio mokiniai: Rugilė Švėgždaitė F1 modelių klasėje iškovojo I-ąją, ES-24 modelių klasėje antrąją, G-12 modelių klasėje trečiąją vietas; Tautvydas Švėgžda F1 ir ES-24 modelių klasėse iškovojo III-ąsias vietas; Aleksandras Dauginas G-12 modelių klasėje iškovojo pirmąją, INT-32 modelių klasėje antrąją vietas. Sveikiname varžybų dalyvius, prizininkus, būrelio vadovą ir mokinių tėvus.