„Merginos moksle“ – iniciatyva, skatinanti merginų įsitraukimą į STEAM sritį

Atgal
 
Šiaulių techninės kūrybos centras vasario 10 d. kviečia į jau trečius metus organizuojamą iniciatyvą „Merginos moksle“. Renginio tikslinė auditorija – merginos, tačiau yra laukiami visi norintys mokiniai.
Moksleiviai turės galimybę susipažinti su tiesioginių transliacijų režisierę, lazerių konstruktorės, biomechanikos inžinierės, elektronikos inžinierės profesijomis. Taip siekiame paskatinti merginas daugiau rinktis su technologijomis ir inovacijomis susijusias specialybes ir populiarinti STEAM krypties mokslus.
 
Renginys skirtas 8-12 klasių moksleiviams.
Forma – online, Zoom
 
Nėra tik vyriškų arba tik moteriškų profesijų. Tiesiog yra darbai, kuriems reikalingas tam tikras požiūris ir mąstymo būdas ir juos puikiai gali atlikti tiek vyras, tiek moteris, jei jam ar jai šis darbas patinka.
 
Kviečiame susitikti su 4 jaunom specialistėmis, kurios dirba STEAM srityje ir sužinoti jų sėkmės istorijas, nes KIEKVIENA MERGAITĖ GALI TAI PADARYTI.
9.00 – Gedvilė, Žilėnaitė, transliacijų režisierė. Dirba LNK su tiesioginėmis žinių laidų transliacijomis “Vidurdienio Žinios”, “Labas vakaras, Lietuva”, “LNK Žinos”, “Info diena”.
9.30 – Giedrė Pliskauskaitė, Biomechanikos inžinierė, dirba AB „Metal Production“ įmonėje, kuri kuria naujausias akvakultūros technologijas, kurių dėka vystomi alternatyvūs maisto ir energijos šaltiniai bei mažinamos anglies dioksido ir kitų kenksmingų medžiagų emisijos.
10.00 val. – Jurgita Staliauskaitė, dirba – Teltonika Telemedic“, pozicija – konstruktorių skyriaus vadovė (angl. Head of Hardware Department)
10.30 val. – Eglė Krištopavičiūtė, darbas – UAB EKSPLA“, ši įmonė užima ženklią dalį pasaulinės mokslinių pikosekundinių lazerių rinkos, vienintelė pasaulyje gamina SFG spektrometrus, skirtus medžiagų paviršiams tirti.
 
 

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras