„Merginos moksle“ – iniciatyva, skatinanti merginų įsitraukimą į STEAM sritį

Atgal

Šiaulių techninės kūrybos centras vasario 11 d. kviečia į jau antrus metus organizuojamą iniciatyvą „Merginos moksle“.

Moksleivės turės galimybę susipažinti su lazerių inžinėrės, simuliacijų inžinėrės ir gydytojos infektologės profesijomis. Taip siekiame paskatinti merginas daugiau rinktis su technologijomis ir inovacijomis susijusias specialybes ir populiarinti STEAM krypties mokslus.Renginys skirtas 8-12 klasių moksleivėms.Forma – online, ZoomNėra tik vyriškų arba tik moteriškų profesijų. Tiesiog yra darbai, kuriems reikalingas tam tikras požiūris ir mąstymo būdas ir juos puikiai gali atlikti tiek vyras, tiek moteris, jei jam ar jai šis darbas patinka.

Kviečiame susitikti su 3 jaunom specialistėmis, kurios dirba STEAM srityje ir sužinoti jų sėkmės istorijas, nes KIEKVIENA MERGAITĖ GALI TAI PADARYTI!

9.00 val. – Simona Barkauskaitė, lazerių inžinierė. Darbas – UAB „Light Conversion“, pasaulyje lyderiaujanti, femtosekundinius lazerius gaminanti įmonė.

10.00 val. – Tėja Volbekaitė, simuliacijų inžinierė. Darbas – UAB „NanoAvionics“, kurie kuria ir tiekia naujos kartos mažųjų palydovų sistemų sprendimus bei komponentus. Universitetas – University of Liverpool, Aerospace Engineering MEng.

11.00 val. – Zinaida Kovaliova. Darbas – Šiaulių respublikinė ligoninė, pozicija – suaugusiųjų infekcinių ligų skyriaus infekcinių ligų gydytoja.

Registracija – https://forms.gle/SGrY8bANREjELbis8

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras