Misija STEAM: karjera

Atgal

Karjera suvokiama kaip visą gyvenimą trunkantis asmens mokymosi, saviraiškos ir darbo kelias, o sėkminga karjera – tai dar ir gebėjimas derinti darbą, laisvalaikį, pomėgius ir jausti pasitenkinimą savo gyvenimo kelio pasirinkimu. Sėkmingam karjeros keliui mokinys turėtų pradėti ruoštis dar mokykloje. Jam dažniausiai padeda mokytojai, karjeros veiklų koordinatoriai, tėvai. 

Šiaulių techninės kūrybos centras nuolat plėtoja bendradarbiavimą su verslo atstovais, taip siekdamas, kad sudaryti galimybę mokiniams pristatyti patį gamybos ir viso verslo procesą. Patyriminiai vizitai, verslo atstovų konsultacijos, pažintys su įvairiomis profesijomis padeda vaikams suvokti kaip veikia įmonės ir užtikrinti kokybišką profesinį orientavimą STEAM srityje.

Centro naujausias projektas – „Misija STEAM: karjera“. Jo metu Centro mokiniai kartu su Šiaulių miesto įmonių darbuotojais sukurs pažintinius STEAM profesijų filmukus, kurie galės atskleisti specialybių ypatumus ir padės jaunimui pasirinkti savo ateities kelią. Šie pažintiniai filmukai bus skirti visos Lietuvos moksleiviams ir tikimės labai pravers karjeros konsultantų darbe.

Esame dėkingi už pagalba savo socialiniams partneriams UAB „DelAuto“, UAB Metal production, Totemas Tattoo.

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras