Mokinių ir mokytojų apdovanojimo šventę „Metų geriausieji“

Atgal

Šiaulių mieste puoselėjama graži mokinių ir jų mokytojų pagerbimo tradicija. Baigiantis mokslo metams, gegužės 19 d., Šiaulių miesto savivaldybė į pagerbimo ceremoniją sukvietė Šiaulių miesto mokinius, laimėjusius prizines vietas įvairiose dalykinėse olimpiadose, konkursuose, pagerbė juos rengusius mokytojus, padėkojo mokinių tėvams.

Į Šiaulių miesto savivaldybės organizuojamą mokinių ir mokytojų apdovanojimo šventę „Metų geriausieji“, buvo kviečiami tik trijose ir daugiau miesto olimpiadose, konkursuose, šalies etapuose prizines vietas laimėję Šiaulių miesto mokiniai. Kartu su tėveliais ar kitais šeimos į apdovanojimus Šiaulių kultūros centre buvo pakviesti 32 mokiniai, o taip pat ir 37 mokytojai, kurių parengti mokiniai laimėjo pirmas vietas miesto, prizines vietas šalies etapuose.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šioje šventėje buvo pagerbtas Šiaulių techninės kūrybos centro astronomijos mokytojas Vacys Jankus, kurio paruošti mokiniai laimėjo prizines vietas respublikinėje astronomijos olimpiadoje.

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras