Papuošalų fotografija

Atgal

Mobiliosios fotografijos mokiniai mokėsi fotografuoti juveliriniųs gaminius.

Papuošalų fotografavimas yra išskirtinis, nes papuošalai yra smulkūs ir dažniausiai turi blizgančius, žėrinčius paviršius. Dėl šių priežasčių gaminį nufotografuoti kokybiškai yra sudėtinga.

Fotografuojant juvelyrinius gaminius galima eksperimentuoti pasirenkant nestandartinį paviršių ar erdvę – vandenį, ledą ar kt., – visa tai priklauso nuo fotografo kūrybiškumo ir patirties

.Papuošalų kokybiškos nuotraukos ypatingai svarbios tuomet, jei jie parduodami virtualioje erdvėje. Būtent todėl svarbu sukurti kokybišką parduodamų gaminių vaizdą tam, kad vartotojui apie parduodamą prekę būtų išsiųsta teisinga žinutė.Jei nuotraukos nėra tobulos, vadinasi tūkstančiai potencialių pirkėjų nesusidomės ir neatkreips dėmesio į Jūsų produkciją. Todėl sukurti kokybišką vaizdą, atspindintį tikrąsias papuošalų spalvas ir savybes, yra ypatingai svarbu ir reikšminga.

Nori išmokti fotografuoti??? Junkis prie mobiliosios fotografijos būrelio. Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, antradieniais ir ketvirtadieniais, 15.00 – 17.25 val.,Būrelio kaina – 5 eur/mėn.

Mokytoja Simona Umaraitė

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras