Respublikinio komiksų konkurso „Misija Marsas“ darbai

Atgal

Skelbiame respublikinio neformaliojo ir bendrojo ugdymo įstaigų 5-12 kl. mokinių fantastinių komiksų prancūzų kalba konkurso „MISIJA MARSAS“ dalyvių darbus.Konkursinį darbą moksleiviai galėjo atlikti komandomis arba individualiai.

Džiaugiamės, kad konkurse sudalyvavo 114 jaunųjų komiksų kūrėjų. Konkurso „Misija Marsas“ nugalėtojai bus skelbiami balandžio 12 d. Šį konkursą Šiaulių techninės kūrybos centras organizuoja kartu su Šiaulių Jovaro progimnazija ir Šiaulių Didždvario gimnazija.

Konkursas skirtas skatinti mokinius domėtis STEAM mokslais, plėtoti mokinių vaizduotę ir kūrybiškumą ir ugdyti mokinių domėjimąsi prancūzų kalba, šia kalba kalbančių šalių kultūra, mokslo pasiekimais.

Konkurso tikslai:

1.Ugdyti mokinių domėjimąsi prancūzų kalba, šia kalba kalbančių šalių kultūra, mokslo pasiekimais;

2.Skatinti mokinių kūrybinių gebėjimų plėtojimą, bendravimą ir bendradarbiavimą panaudojant kalbos teikiamas galimybes gilesniam savo šalies ir prancūziškai kalbančių šalių kultūrų pažinimui, akademinėje ir profesinėje veikloje;

3.Skatinti mokytojų motyvaciją mokyti mokinius prancūzų kalbos efektyviais, inovatyviais metodais, siekiant aukštų kalbinių gebėjimų ir ugdant nuostatas mokytis užsienio kalbų visą gyvenimą;

Dalyvių darbai: https://www.facebook.com/media/set?vanity=siauliaitech&set=a.2373738359456346

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras