Startuoja STEAM KIDS stovykla

Atgal

Gerbiami tėveliai,

džiaugiamės, kad savo vaiko vasaros poilsiui pasirinkote Šiaulių techninės kūrybos centro dieninę vasaros poilsio stovyklą „Steam Kids“ ir nekantraujame susitikti su Jūsų vaikais.

Šios stovyklos tikslas – skatinti vaikų susidomėjimą STEAM profesijomis, pasitelkiant patyriminį ugdymą, mokyti mokinius atpažinti įvairias problemas ir kurti sprendimus, įgyvendinant projektinius darbus.

Stovyklos veiklos prasidės liepos 25d. (I pamaina) ir rugpjūčio 1 d. (II pamaina), nuo 9.00 val., adresas – Stoties g. 11.

Stovyklos trukmė: liepos 25-29 (I pamaina) ir rugpjūčio 1-5 d. (II pamaina), nuo 9.00 val. iki 16.00 val., pietūs 12.00 – 12.30 val. (pietūs vaikams bus atvežami į Centro patalpas)

Stovyklos vadovai – Šiaulių techninės kūrybos centro mokytojai.

Liepos 29 (I pamaina) ir rugpjūčio 5 d. (II pamaina) numatyta išvyka į Šiaulių Darbo rinkos mokymo centro kartodromą „Kart – 3“ (Katiliškių k. 3, Šiaulių rajonas, vaikai renkasi Šiaulių techninės kūrybos centre, Stoties g. 11, 9.00 val., stovyklautojus dalinsime į dvi grupes, vieni vyks iš ryto, kiti po pietų).

Norime Jūsų paprašyti:

  1. Praneškite mums apie vaiko specialiuosius poreikius – esamus alergenus, sutrikimus, ligas ar kitą būtiną informaciją, kuri reikalinga norint užtikrinti vaiko sveikatą, saugumą ir privalomus poreikius. 
  2. Pasikalbėkite su vaiku apie tai, kad be stovyklos vadovo negalima išeiti iš Centro. 
  3. Kad visiems stovykloje būtų smagu  vaikas turi gerbti stovyklos vadovus ir kitus stovyklautojus, laikytis stovyklos vidaus tvarkos taisyklių (dėl taisyklių susitarsime pačią pirmą dieną kartu su vaikais).  Saugoti ir tausoti Centro inventorių (Lego Education detales, kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir kitą įrangą).
  4. Veiklų metu neleisime vaikams naudotis mobiliais telefonais – įspėkite apie tai savo vaikus. Stovyklos metu vadovams padės savanoriai (Šiaulių Didždvario gimnazijos mokiniai).
  5. Tausojame gamtą, todėl raginame atsinešti savo gertuvę, visuomet bus galimybė ją pripildyti vandeniu ar gaiva.
  6. Stovyklos nuotraukas talpinsime kiekvienos dienos pabaigoje čia: https://www.siauliaitech.lt/ ir čia: FB  – Šiaulių techninės kūrybos centras https://www.facebook.com/siauliaitech
  7. Penktadienį, liepos 29 (I pamaina) ir rugpjūčio 5 d. (II pamaina) 16.00 val. stovyklos uždarymas ir diplomų įteikimas.

Svarbiausias dalykas – gera nuotaika ir noras kurti!
Pagarbiai, stovyklos organizatoriai

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras