Su Naujaisiais 2022-aisiais metais!

Atgal

Miela Centro bendruomene,

artėjant Kalėdų atostogoms, norėčiau padėkoti Jums visiems už bendradarbiavimą šiais mokslo metais, o labiausiai už tai, kad buvote kantrūs, kūrybingi ir pozityvūs. Išskirtinai esu dėkingas Centro mokytojams, kurie nepaisant sunkios pandeminės situacijos nuolat išliko motyvuoti ir įdėjo maksimaliai pastangų, kad užtikrinti kokybišką ugdymą. Ir nors dažnai susimąstau, kaip išlaviruoti tarp visų su Covid 19 susijusių dokumentų, džiaugiuosi, kad Centras vykdo kontaktinius užsiėmimus.

Žinau, kad įvairios linksmos veiklos, konkursai ar susibūrimai buvo atšaukti arba atidėti, tačiau neprarandu tikėjimo, kad 2022 metais mes sugėbėsime įgyvendinti visus savo kūrybinius planus. Noriu pagirti visus mūsų mokinius, jūsų vaikus, kurie pademonstravo begalinę ištvermę prisitaikydami prie mūsų naujos kasdienybės ir visų apribojimų.

Dar kartą noriu pasidžiaugti, kad nuo šių metų gruodžio 1 dienos Centras pakeitė savo pavadinimą į ŠIAULIŲ TECHNINĖS KŪRYBOS CENTRĄ. Keičiasi ne tik mūsų pavadinimas, bet ir centro logotipas.Tikime, kad naujas įvaizdis atspindės per pastartuosius metus įgyvendintus pokyčius bei svarbiausius ateities prioritetus – populiarinti techninės kūrybos kryptį moksleivių tarpe ir tapti neformaliojo švietimo STEAM mokykla.

Kiekvienam Centro bendruomenės nariui linkiu šiltų, jaukių ir laimingų šv. Kalėdų.

Nesvarbu kas esi, nesvarbu ką veiki – magija slypi kiekviename iš mūsų.

Centro direktorius Roman Šarpanov

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras