Tarptautinė nuotolinė STEAM konferencija EdStart 2023

Šiaulių techninės kūrybos centras jau ketvirtus metus iš eilės kviečia Lietuvos mokytojus – dalykininkus, pradinių klasių mokytojus, ikimokyklinio ugdymo pedagogus, mokinius ir visus besidominančius STEAM ugdymo galimybėmis sudalyvauti tarptautinėje STEAM konferencijoje EDSART Šiauliai 2023.

——

Renginio programa: EDSTART ŠIAULIAI 2023 Programa_

—–

Spalio 11 d. – Nuotolinės dirbtuvės mokytojams. Pradžia 13.00 val.

Registracijos forma mokytojams ZOOM nuorodai gauti spalio 11 d.: https://forms.gle/uAktQ8U8BDCLsc3t6

Registracija kvalifikacijos pažymėjimui gauti www.semiplius.lt. Renginio pavadinimas – Tarptautinė konferencija EDSTART ŠIAULIAI (Spalio 11 d.)

—-

Spalio 13 d. nuotolinė konferencija (tiesioginė transliacija Youtube kanale). Pradžia 9.30 val.

Mokiniai turės unikalią galimybę iš arčiau susipažinti su STEAM krypties specialybėmis. Sužinos ar robotai vis dėlto pakeis žmogų, kas yra ateities inžinerija, kaip inžinerinė mąstysena lemia sėkmę ir kokia yra mechanikos inžinerijos supergalia. Diskutuosime kaip DI intelektas keičia kūrybines industrijas ir kiek yra inžinerijos pramoniniame dizaine.

Visus pranešimus skaitys verslo atstovai, kurių pagrindinė užduotis sudominti moksleivius STEAM krypties profesijomis ir atskleisti koks yra šių specialistų poreikis Lietuvoje.

Registracijos forma mokytojams nuorodai gauti spalio 13 d.: https://forms.gle/78KthaaFnQHk5NyE7  

Nuoroda į renginį (spalio 11 ir spalio 13 d.) bus atsiųsta el. paštu likus vienai dienai iki renginio pradžios. Spalio 13 d. mokiniams bus tiesioginė youtube transliacija.

—–

EdStart konferencijos kontekste organizuojami renginiai:

Spalio 6 d. respublikinė nuotolinė anglų kalbos pamoka 6-7 klasių mokiniams „Robotų anatomija“, kurios metu sieks sujungti STEAM ugdymą su anglų kalbos žinių lavinimu.

Šios integruotos pamokos metu mokiniai sužinos apie robotų istoriją, naujausias ir aktualiausias robotikos tendencijas moksle, technologijose, versle ir mūsų kasdieniame gyvenime.

Pamokos formatas: interaktyvi vaizdinė-garsinė pamoka su teksto suvokimo ir klausymo užduotimis. Pamokos metu turinys pateikiamas anglų kalba, o pamokos eigoje mokiniai atlieka klausymo/turinio suvokimo užduotis.

Pamoka vyks spalio 6 d. 10 val., Zoom aplinkoje.

Spalio 4 d. mokytojai į nurodytą elektroninį paštą gaus Zoom prisijungimo nuorodą ir darbo lapą, kurį mokiniai turi turėti pamokos metu.

REGISTRACIJA: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeFkmI006zmGc…/viewform

—–

Spalio 9 d. Šiaulių techninės kūrybos centras kviečia dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse „Šiauliai TECH Makeathon“ didelį mokymosi potencialą turinčių Šiaulių miesto I–IV gimnazijos klasių mokinių komandas.

Registracija vyks iki š. m. spalio 3 d.

Nuoroda registracijai –  https://forms.gle/ariZdWnE5vhngPLe9

 

Spalio 12 d. Šiaulių techninės kūrybos centras kviečia Šiaulių miesto ir rajono 8 klasių mokinius į komandinį konkursą „MOKSLO MARATONAS – HIDRAULINIS LABIRINTAS“.

Mokslo maratono užduotis – mokslo maratono metu dalyviai susipažins su labirintų kilme, jų istorija, aiškinsis hidraulikos mechanizmų principus, o pritaikius žinias kurs judantį labirintą.

 

REGISTRACIJA čia: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScEJDBhuupxnu…/viewform

—–

Spalio 13 d. kviečiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojas į „Kūrybines STEAM dirbtuves: Augalai“. Dirbtuves ves Šiaulių techninės kūrybos centro „LEGO konstravimo“ programos mokytoja, l/d „Pasaka“ socialinė pedagogė ekspertė Laura Bajoriūnė ir Šiaulių techninės kūrybos centro edukatorė Živilė Gulbinaitė.

Registracija baigta.

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras