Tarptautinė STEAM konferencija EdStart Šiauliai 2022

Šiaulių techninės kūrybos centras jau trečius metus iš eilės kviečia Lietuvos mokytojus – dalykininkus, pradinių klasių mokytojus, ikimokyklinio ugdymo pedagogus, mokinius ir visus besidominančius STEAM ugdymo galimybėmis sudalyvauti tarptautinėje STEAM konferencijoje EDSART Šiauliai 2022.

Gruodžio 8 d. – Nuotolinės dirbtuvės mokytojams. Pradžia 13.00 val. Registracijos forma mokytojams nuorodai gauti – https://forms.gle/CZYeZ4BghyeTTcxH6

Registracija pažymėjimui gauti www.semiplius.lt. Renginio pavadinimas – Tarptautinė konferencija EDSTART ŠIAULIAI (Gruodžio 8 d.)

Gruodžio 9 d. nuotolinė konferencija mokiniams ir mokytojams (tiesioginė trasliacija Youtube kanale). Pradžia 10.00 val.

Mokiniai turės unikalią galimybę iš arčiau susipažinti su STEAM krypties specialybėmis. Sužinos kaip įvaldyti lazerius ir įgauti supergalių, bei kas yra daiktų interneto pasaulis, kokios inovacijos jau šiandien padeda vystyti dumblių sektorių, bei kodėl atomotazivimo procesai agrosektoriuje leidžia vystyti tvarius verslus.Visus pranešimus skaitys verslo atstovai, kurių pagrindinė užduotis sudominti moksleivius STEAM krypties profesijomis ir atskleisti koks yra šių specialistų poreikis Lietuvoje.

Taip pat konferencijoje bus du pranešimai anglų kalba, kurių metų mokiniai galės praplėsti savo žinias apie šių dienų technologijas ir inovacijas remiantis Pietų Afrikos ir Danijos patirtimi.

Registracijos forma mokytojams nuorodai gauti – https://forms.gle/gqczxPHNYoBiZZyh7

Nuoroda į renginį (gruodžio 8 ir 9 d.) bus atsiųsta el. paštu likus vienai dienai iki renginio pradžios. Gruodžio 9 d. mokiniams bus tiesioginė youtube transliacija.

Renginį finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė

EdStart 2022 programa

Šiaulių techninės kūrybos centras,
biudžetinė įstaiga
Stoties g. 11, LT-77156, Šiauliai
Tel. (8-41) 523965
El. p.: rastine@siauliaitech.lt
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190539799


© 2024 Visos teisės saugomos. Šiaulių techninės kūrybos centras